Budowa i konfiguracja sieci komputerowych.

Rozwój & Doświadczenie

 

Nasza firma to zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży IT. Stale rozwijamy nasze kompetencje i śledzimy najnowsze trendy, aby oferować naszym klientom innowacyjne i skuteczne rozwiązania.

Otwartość & Transparentność

 

W naszej firmie stawiamy na transparentność i otwartość. Dlatego zawsze dokładnie wyjaśniamy każdy etap naszej pracy i udzielamy szczegółowych informacji na temat kosztów oraz planowanych działań.

Pomoc & Wsparcie

 

Jako firma informatyczna oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie zdalne, dzięki czemu możemy szybko i skutecznie rozwiązywać problemy związane z Twoim systemem informatycznym.

 

Pomagamy zaprojektować sieć komputerową by ta zapewniała poprawne i bezpieczne funkcjonowanie całego systemu informatycznego w firmie. Pomożemy dobrać technologie oraz rozwiązania które zapewnią szybkość i niezawodność oraz bezpieczeństwo a także elastyczność i swobodną możliwość modernizacji w miarę rozwoju struktury firmy.

Wybrane obszary naszego wsparcia w zakresie sieci komputerowych:

  • audyt aktualnej struktury sieciowej
  • projekt nowych sieci komputerowych
  • konfiguracja sieci LAN i WAN oraz
  • optymalizacja parametrów
  • modernizacje istniejących sieci i adaptacje do potrzeb oraz wymagań np. bezpieczeństwa
  • administracja oraz utrzymanie infrastruktury sieciowej
  • wsparcie techniczne oraz pomoc merytoryczna w trakcie eksploatacji sieci

Usługa sieci komputerowej to każda usługa, która pomaga w tworzeniu, utrzymaniu lub ulepszaniu sieci komputerowej. Dobre rozwiązanie sieciowe powinno być łatwe do skonfigurowania, proste w zarządzaniu i kompatybilne z szeroką gamą urządzeń. Powinno także oferować środki bezpieczeństwa chroniące poufne dane i zapewniać możliwość rozbudowy sieci wraz z rozwojem firmy. Rozwiązanie powinno być również łatwe w utrzymaniu i modernizacji w miarę zmieniających się potrzeb.

Sieć komputerowa to kompletny zestaw sprzętu, który może się ze sobą komunikować oraz niezbędne do tego oprogramowanie. Tego rodzaju systemu komputerów umożliwia wymianę informacji i różnego rodzaju danych oraz korzystanie ze wspólnych zasobów. Projektujemy pełne okablowanie telekomunikacyjne zapewniające poprawne funkcjonowanie sieci.

Wydajny i niezawodny system, złożony z profesjonalnie skonfigurowanego sprzętu komputerowego, umożliwia przedsiębiorstwom z najróżniejszych branż znacznie szybszą obsługę zamówień i efektywniejsze zarządzanie informacjami. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, a nasza oferta jest niezwykle wręcz elastyczna – na pewno będziemy w stanie spełnić nawet wygórowane oczekiwania. Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Sklep internetowy MedicComp.pl

Zaopatrzymy Cię w komputery stacjonarne - zestawy PC, podzespoły komputerowe, urządzenia peryferyjne oraz akcesoria. Najwyższa jakość oferowanych produktów.

Dostawca drukarek 3D

Nasza grupa to autoryzowany dystrybutor drukarek 3D Stratasys, MakerBot i Formlabs. Oferujemy drukarki 3D, skanery 3D, usługi drukowania 3D na zamówienie.