Usługa odzyskiwania i usuwania danych. Diagnostyka.

Rozwój & Doświadczenie

 

Nasza firma to zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży IT. Stale rozwijamy nasze kompetencje i śledzimy najnowsze trendy, aby oferować naszym klientom innowacyjne i skuteczne rozwiązania.

Otwartość & Transparentność

 

W naszej firmie stawiamy na transparentność i otwartość. Dlatego zawsze dokładnie wyjaśniamy każdy etap naszej pracy i udzielamy szczegółowych informacji na temat kosztów oraz planowanych działań.

Pomoc & Wsparcie

 

Jako firma informatyczna oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie zdalne, dzięki czemu możemy szybko i skutecznie rozwiązywać problemy związane z Twoim systemem informatycznym.

 

Grupa MedicComp – działamy w branży data recovery od 2006 roku. Jesteśmy profesjonalnym laboratorium, a naszą główną specjalnością jest odzyskiwanie danych z dysków twardych HDD, SSD, macierzy RAID oraz odzyskiwanie zaszyfrowanej bazy danych. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji oraz wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów, która nieustannie jest rozwijana podczas międzynarodowych szkoleń.

W przypadku, gdy zidentyfikujesz problem np. dysk wydaje odgłosy zgrzytu, tarcia, komputer zawiesza się, brak możliwości włączenia go – należy jak najszybciej wyłączyć urządzenie i odłączyć od zasilania. Pamiętaj, że dalsze próby korzystania z urządzenia mogą przyczynić się do bezpowrotnej utraty danych. Nie podejmuj samodzielnych prób odzysku danych. Skorzystaj z usług profesjonalnej firmy MedicComp, która przywróci dane.

Świadczymy pomoc w zakresie odzyskiwania danych w przypadkach uszkodzeń logicznych i fizycznych nośników danych takich jak: twarde dyski HDD, dyski SSD, karty pamięci i pendrive. Odzyskujemy dane z komputerów stacjonarnych i przenośnych pracujących z systemami operacyjnymi Microsoft Windows, OS Apple, Linux. Wspieramy większość znanych i popularnych systemów plików takich jak: NTFS, FAT, ReFS, HFS+, APFS, EXT, ZFS, VMFS.

Źródlem informacji może byc laptop, telefon, smartwatch, komputer pokładowy samochodu, dron i wiele innych, a odzyskane dane służą jako materiał dowodowy w np. procesach sądowych (zdrada małżeńska, cyberprzestępstwo, szkalowanie etc.), uzupełnienie w toku sprawy prowadzonej przez biuro detektywistyczne, element kontroli rodzicielskiej czy przesłanka przy podejrzeniu przestępczości gospodarczej w firmie.

Dysponując odpowiednim zapleczem technicznym i doświadczeniem naszych Specjalistów, pomagamy naszym Klientom od wielu lat, oferując usługi organom państwowym, firmom i osobom prywatnym.

Z biegiem lat, spełniając najróżniejsze wymagania dotyczące polityk prywatności, przepływu danych, korporacji, instytucji Państwowych czy firm wypracowaliśmy szereg procedur, które stały się naszym standardem.

Na życzenie zerujemy (sprzętowo) i utylizujemy dostarczony nośnik oraz potwierdzamy odpowiednim certyfikatem. Zapewniamy pełną dyskrecję, potwierdzoną Umową o Poufności.

Już teraz skonsultuj się z nami za darmo. Nie pobieramy żadnych opłat za rokowanie odzysku danych i analizę uszkodzenia nośnika danych. Nasi specjaliści sprawdzą co jest uszkodzone BEZPŁATNIE.

Sklep internetowy MedicComp.pl

Zaopatrzymy Cię w komputery stacjonarne - zestawy PC, podzespoły komputerowe, urządzenia peryferyjne oraz akcesoria. Najwyższa jakość oferowanych produktów.

Dostawca drukarek 3D

Nasza grupa to autoryzowany dystrybutor drukarek 3D Stratasys, MakerBot i Formlabs. Oferujemy drukarki 3D, skanery 3D, usługi drukowania 3D na zamówienie.