Naprawa komputerów. Serwis laptopów. Konfiguracja sieci.

Rozwój & Doświadczenie

 

Nasza firma to zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży IT. Stale rozwijamy nasze kompetencje i śledzimy najnowsze trendy, aby oferować naszym klientom innowacyjne i skuteczne rozwiązania.

Otwartość & Transparentność

 

W naszej firmie stawiamy na transparentność i otwartość. Dlatego zawsze dokładnie wyjaśniamy każdy etap naszej pracy i udzielamy szczegółowych informacji na temat kosztów oraz planowanych działań.

Pomoc & Wsparcie

 

Jako firma informatyczna oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie zdalne, dzięki czemu możemy szybko i skutecznie rozwiązywać problemy związane z Twoim systemem informatycznym.

 

Nasza grupa to zespół wyspecjalizowanych firm pracujących na Twój Sukces. W skład naszej grupy wchodzą specjaliści z wielu dziedzin informatyki. Obsługujemy firmy na terenie całego kraju. Do każdego problemu podchodzimy kompleksowo a nasze działania zawsze poprzedzamy analizą problemu tak aby finalne rozwiązanie było jak najbardziej optymalne i dobrane do potrzeb klienta. Stosowane przez nas rozwiązania opierają się na sprawdzonych i pewnych praktykach.

Jesteśmy zespołem informatyków, którzy z zamiłowaniem dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie IT. Zajmujemy się głównie usuwaniem problemów występujących podczas codziennego użytkowania komputerów zarówno w firmach, jak i w domach klientów indywidualnych.

Specjalizujemy się w utrzymaniu ciągłości pracy Twojej firmy oraz świadczeniu usług takich jak konfiguracja i instalacja sprzętu i oprogramowania, odzyskiwanie przypadkowo usuniętych danych, usuwanie wirusów komputerowych, a także konfiguracja i instalacja sieci komputerowych przewodowych i bezprzewodowych.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług i rozwiązań informatycznych. Zapewniamy bezpieczeństwo IT. Oferujemy fachowe doradztwo i wsparcie techniczne. Szybko reagujemy na potrzeby naszych klientów.

Oferta naszego serwisu komputerowego zapewnia wsparcie w pełnym zakresie. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia prawie 20 osób, które od wielu lat zajmują się naprawami sprzętu komputerowego możemy zaoferować wszystkie usługi w jednym miejscu.

Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów IT w Warszawie, gotowym przyjść Ci z pomocą w każdej sytuacji związanej z Twoim komputerem oraz urządzeniami peryferyjnymi i biurowymi. Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem domowym, właścicielem małej firmy czy przedstawicielem instytucji, nasze usługi naprawy i wsparcia technicznego są skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Sklep internetowy MedicComp.pl

Zaopatrzymy Cię w komputery stacjonarne - zestawy PC, podzespoły komputerowe, urządzenia peryferyjne oraz akcesoria. Najwyższa jakość oferowanych produktów.

Dostawca drukarek 3D

Nasza grupa to autoryzowany dystrybutor drukarek 3D Stratasys, MakerBot i Formlabs. Oferujemy drukarki 3D, skanery 3D, usługi drukowania 3D na zamówienie.