Pogotowie komputerowe. Serwis laptopów Warszawa.

Rozwój & Doświadczenie

 

Nasza firma to zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży IT. Stale rozwijamy nasze kompetencje i śledzimy najnowsze trendy, aby oferować naszym klientom innowacyjne i skuteczne rozwiązania.

Otwartość & Transparentność

 

W naszej firmie stawiamy na transparentność i otwartość. Dlatego zawsze dokładnie wyjaśniamy każdy etap naszej pracy i udzielamy szczegółowych informacji na temat kosztów oraz planowanych działań.

Pomoc & Wsparcie

 

Jako firma informatyczna oferujemy profesjonalną pomoc i wsparcie zdalne, dzięki czemu możemy szybko i skutecznie rozwiązywać problemy związane z Twoim systemem informatycznym.

 

MedicComp – Naprawa laptopów i tabletów – serwis Warszawa.

 

Serwis laptopa jest tańszy niż zakup nowego laptopa. Oferujemy pełen zakres napraw laptopów. Jesteśmy doświadczonym serwisem laptopów, który trafnie diagnozuje i skutecznie naprawia laptopy. Umiemy naprawić podzespoły takie jak płyta główne, matryce i obudowy. Naprawiamy laptopy wszystkich producentów.

Profesjonalny serwis laptopów i tabletów wszystkich marek. Szeroki zakres usług – od napraw programowych, przez wymianę kompletnych elementów, aż po zaawansowane naprawy płyt głównych. Naprawę zawsze poprzedza darmowa diagnoza i wycena naprawy już w 15 minut. Oferujemy wymianę matrycy, gniazd, naprawę płyty głównej, w tym lutowanie BGA, wymianę chipsetu, układu graficznego, naprawy po zalaniu, czyszczenie układu chłodzenia, odzyskiwanie danych i inne. Posiadamy w ciągłej sprzedaży zasilacze do laptopów. Klientom dla których czas naprawy odgrywa kluczową rolę mamy do zaoferowania Usługę Ekspres.

Serwis i naprawa laptopów to nasza pasja. Każdy laptop, który trafia w nasze ręce jest dokładnie sprawdzany pod kątem wad, czy usterek, które wpływają na jego działanie. Po sprawdzeniu każdego laptopa, nasz serwis laptopów informuje klientów na bieżąco o kosztach naprawy. Dzięki temu nie zaskoczy Państwa ostateczna kwota naprawy laptopa. Wygoda naszych Klientów jest dla nas bardzo ważna, dlatego oferujemy Państwu usługę naprawy notebooka szybko.

Dzięki nam każdy problem uda się rozwiązać szybko i na miejscu – wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na wizytę, a nasz specjalista zapisze Państwa na określony termin! Lokalizacja nie jest problemem, do nas dojedziecie Państwo z każdej części Warszawy szybko i bez korków.

Naprawa laptopów to nie tylko usuwanie usterek, ale również dokładne czyszczenie laptopów oraz naprawa przegrzewających się jednostek. W trakcie naprawy, serwisu laptopa na życzenie klienta możemy zainstalować specjalne oprogramowanie, które przyśpieszy pracę laptopa. Zainstalowanie takiego oprogramowania nie spowoduje utraty danych na dysku.

 

Sklep internetowy MedicComp.pl

Zaopatrzymy Cię w komputery stacjonarne - zestawy PC, podzespoły komputerowe, urządzenia peryferyjne oraz akcesoria. Najwyższa jakość oferowanych produktów.

Dostawca drukarek 3D

Nasza grupa to autoryzowany dystrybutor drukarek 3D Stratasys, MakerBot i Formlabs. Oferujemy drukarki 3D, skanery 3D, usługi drukowania 3D na zamówienie.